fbpx

Projektant

Katarzyna Zajda

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, zdobyła tytuł inżyniera włókiennictwa i magistra sztuki – specjalność architektura tekstyliów. Ukończyła liczne kursy oraz szkolenia z branży modowej. Projektowanie oraz szycie ubrań towarzyszą jej od zawsze. Jako kilkuletnie dziecko szyła ubrania dla lalek, a od 13 roku życia nie rozstaje się z maszyną.  Prywatnie spełniona żona i mama. Katarzyna projektuje ubrania z pasją oraz dbałością o każdy szczegół. Jej priorytetem jest to by kobieta czuła się idealnie w swoim ciele. Połączenie wiedzy inżyniera oraz wyobraźni artysty doprowadziło ją do stworzenia marki dla Ciebie.

Marka POZA TRENDAMI jest dla kobiety ceniącej sobie indywidualizm, wysoką jakość wykonania, stylowość i niepowtarzalność. Te ubrania zostaną z Tobą na dłużej, a może nawet dla kolejnych pokoleń? Warto wybierać fasony dopasowane do własnej sylwetki, a nie te które są modne. Nie musisz iść za tłumem wybierz własną ścieżkę i noś rzeczy unikatowe. Baw się tym, tworząc niezliczone ilości stylizacji, które wyrażą Twoją osobowość! To tylko od Ciebie zależy jak zaprezentujesz daną rzecz i na jaką okazję ją włożysz. Może nawet skusisz się na projekt indywidualny?

Chcemy by nasze produkty zostały z Wami jak najdłużej, dlatego produkujemy je w idei slow fashion.  Wszystko szyjemy w Polsce, zależy nam na wsparciu krajowych przedsiębiorców.